HOBBY LASERY

  • Hľadáte laser na hobby a domáce použitie za nízku cenu?
  • Máme pre vás hneď viacero možností!

Diódové lasery XTOOL

Sú to lasery vhodné na rezanie a gravírovanie nekovových materiálov ako je akryl, drevo, preglejky, papier, korok, textil, sklo, mramor, natierané kovy a pod. Zdroj laserového lúča je sústava laserových diód o vlanovej dĺžke svetla 455 nm. Sú to tzv. modré lasery. Tieto typy laserov sú vhodné na gravír a rezanie dreva, korku, plastov a ďalších nekovovuch predmetov. Nie sú však vhodné na gravír a rezanie čírych transparentných predmetov ako je sklo, číry akryl. Pre gravírovanie týchto predmetov je nutné povrch predmetov ošetriť čiernym náterom.
Okrem dió
dového lasera, je možné laser vybaviť aj laserovým modulom o vlnovej dĺžke 1064 nm. Tento je vhodný na popis všetkých typov kovov a väčšinu plastov.
V tejto kategórii ponúka XTOOL niekoľko typov diódových laserov: D1 PRO, S1, M1 a F1.

CO2 lasery XTOOL

CO2 lasery so sklenenou trubicou a náhľadovou kamerou, s jednoduchým ovládaním. Sú vhodné na rezanie a gravírovanie nekovových materiálov ako je akryl, drevo, preglejky, papier, korok, kameň, sklo.

 

XTOOL D1 PRO

Je to základný a najlacnejší model diódového lasera. Pohon je pomocou kolieskového mechanizmu a remeňmi.

XTOOL M1

Unikátne spojenie diódovej laserovej gravírky a rezacieho plotra v jednom kompaktnom zariadení. Pokiaľ laserom môžte rezať gravírovať napr. drevo, tak rezacím plotrom môžte rezať papier, nažehľovacie a samolepiace fólie.

XTOOL S1

Tento diódový laser má vo svojej cenovej kategórii jedinečný systém 3D gravírovania. Laser sleduje 3D povrch a plynule preostruje, aby bol gravír rovnomerný aj na členitých predmetoch.


XTOOL F1

Unikátný, rýchly galvo laser s dvoma laserovými zdrojmi – diódovým na gravír nekovových materiálov + Infračerveným zdrojom na popis kovov.

XTOOL P2

CO2 laser s kamerou na gravír a rezanie nekovových materiálov

XTOOL SCREENPRINTER

Sieťotlačový príklopný rám na potlač tričiek, tašiek, fólii a pod. Sieťotlačové sitá-šablóny vyrábate bez nutnosti osvitu – gravírovaním na laseri.