Kto sme

UHAL TRADE – ŠPECIALISTI NA LASEROVÉ SYSTÉMY

Uhal trade s.r.o. bola založená  v roku 2007, ako sesterská firma slovenskej firmy Agentúra Uhal, ktorá je na trhu od roku 1991. Prevzala po nej predaj laserových zariadení.  Uhal trade poskytuje profesionálny predajný a popredajový servis pre zákazníkov v Slovenskej a Českej republike. Sme distribútori laserov EPILOG, SEI, DATALOGIC, RMI, SYNRAD a RADIANT. Pre lepšiu starostlivosť o Českých zákazníkov sme v januári 2014 založili českú firmu Uhal trade cz, ktorá nadväzuje na úspechy firmy Uhal trade. Hlavnou špecializáciou našich firiem je poradenstvo a predej laserovej techniky. Nepropagujeme iba jednu značku, pretože žiadny výrobca nemá tak širokú ponuku, aby pokryl potreby všetkých našich zákazníkov. Vyberáme tie najlepšie stroje od rôznych renomovaných výrobcov. Špecializujeme sa na predaj laserov do výkonu 600W, pre rezanie a gravírovanie nekovových i kovových materiálov. Najviac zákazníkov máme v radoch výrobcov reklamy a signmakingu. Ďalej v drevárskom, strojárenskom, elektrotechnickom priemysle, školstve a umeleckých remeslách.
Postupom času sme našu ponuku rozšírili o rezacie a tlačové plotre, UV tlačiarne, nažehľovacie lisy a ďalšie zariadenia pre reklamu a signmaking.
K 1.7.2021  máme predaných viac ako 600 laserových systémov, stovky rezacích plotrov a ďalších zariadení pre Signmaking. Poskytujeme profesionálny servis, poradenstvo a školenia našich zákazníkov. Naši technici majú dlhoročné skúsenosti a vyriešia každý technický problém. Vďaka technickej podpore od výrobcov sa môžete spoľahnúť, že stroje od nás nebudú mať zbytočné prestoje.
Okrem laserových systémov predávame tiež špeciálne materiály pre laserovú výrobu. Postupom času sme dosiahli  stavu, že naša ponuka je jednou z najrozsiahlejších na českom a slovenskom trhu.
Pretože máme mnoho zákazníkov v reklamnom priemysle, rozšírili sme našu ponuku aj o  materiály pre tlač, sublimáciu, nažehlovanie a ďalšie. Aktuálne sa na našom centrálnom sklade nachádza viac ako 45 000 položiek a viac ako 1500 druhov tovarov.

V ČOM SME INÍ?

Predávame stroje a servisujeme ich na profesionálnej úrovni. A to nie je všetko. My radíme a školíme. U nás máte oporu vo Vašom podníkaní. Naši špecialisti Vám nielen pomôžu vybrať správny typ stroja, poradia vám tiež ako si účtovať za Vašu prácu, ako propagovať svoju firmu, vyškolíme Vás na prácu so softwarom, naučíme Vás, ako opracovávať rôzne druhy materiálov a poradíme Vám rôzne triky z praxe, dodáme vám materiály na výrobu atď.
Rozumieme nielen strojom a servisu ale aj výrobe, pretože všetci naši technici majú skúseností v reálnej výrobnej prevádzke.
ROZUMIEME STROJOM A ROZUMIEME AJ VÁM..


Naše referencie:
– Kanovits Média
– Pamas Trenčín
– Atómové elektrárne Mochovce

– Matador Púchov
– OSRAM Nové Zámky
– SEC lighting s.r.o. Nitra
– Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze
– Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave

a mnoho ďalšich firiem z oblasti reklamy, signmakingu, drevárstva a priemyslu


Naše ocenenia

Stali sme sa najlepšími predajcami laserov Epilog pre roky 2008, 2009, 2010, 2014, 2015, 2016 a 2017 s najviac predanými lasermi vo východnej a strednej Európe.