Ako vybrať laser

Ako vybrať správny laser ?


Vybrat vhdný typ lasera pre konkrétnu prácu je kľúčova vec pre váš úspech. Laser musí zvládať vašu produkciu a musi hlavne zarábať peniaze. Máme dostatočne veľké skúsenosti a dostatočné ponuku strojov, aby sme vám poradili, taký typ lasera ktorý uspokojí vaše potreby.
Pomôžeme vám s výberom vhodného typu lasera. Stačí vyplniť tento formulár a odoslať a my sa vám ozveme čo najskôr to bude možné.

Výber podľa aplikácie – typu práce


Laser ako veľmi univerzálny stroj,  je možné použiť na rôzne typy prác. Najdite si v zozname svoju aplikáciu . Ak v našom zozname nie je, neznamená to, že ju laser nezvládne. Kontaktujte nás prosím a nájdeme pre vás vhodné riešenie.

Zoznam aplikácií podľa abecedy :

Architektúra

– výroba architektonických modelov, makiet a pod. Odporučte mi vhodný laser.

Automobilový priemysl

– poťahy sedadiel, rezanie textilu a kože, koberčeky, diely pre airbagy, popisy ovládacích tlačídiel, rezanie krycích fólii pre přístrojovú dosku, popisy na plastové a kovové diely, tesnenia, diely pre tuning  Odporučte mi vhodný laser.

Darčekové predmety

-gravírovanie reklamného značenia, firemné logá, nápisy na rôzne reklamné predmety – perá, zapaľovače, klúčenky, krabičky Odporučte mi vhodný laser.

Dekorácie

-vianočné ozdoby a dekorácie, narodeninové a párty dekorácie, Odporučte mi vhodný laser.

Drevovýroba

-řezanie a gravírovanie drevených výrobkov, diely pre hudobné nástroje,vianočné ozdoby, dekoračné predmety, 3D gravírovanie, nábytok – diely a dekorácie, intarzie, parkety, podlahy, náboženské predmety, suveníry Odporučte mi vhodný laser.

Elektronika spotrebná

– gravírovanie vlastného popisu na mobilné telefóny, iPody, iPady, MP3 prehrávače a rôzne ďalšie výrobky spotrebnej elektroniky Odporučte mi vhodný laser.

Elektro priemysel

– priemyslové značenie rôznych elektronických súčiastok, čipov, popisy na plošné spoje, výroba krabic, ovládacích panelov, popis klávesnic, popis káblov Odporučte mi vhodný laser.

Filtrácia

– vyrezávánie filtračných vložiek s rôznych textílii do presného tvaru Odporučte mi vhodný laser.

Fólie, samolepky

– presný výrez fólii na kryty prístrojových panelov, klávesnice, dotykové obrazovky, krycie fólie. Samolepky polyesterové alebo papierové Odporučte mi vhodný laser.

Hračky

– hračky z dreva, puzzle, šachy, domino, Odporučte mi vhodný laser.

Hudobné nástroje

– výrezy dielov hudobných nástrojov – gytary, husle, harmoniky atd, dekorácie a intarzie na hudobných nástrojoch Odporučte mi vhodný laser.

Interiér -bývanie

– podhľady, podlahy, závesy a textílné bytové dekorácie, kuchynské podložky, obrúsky, tienidlá na lampy Odporučte mi vhodný laser.

Modelárstvo

– vyrezávanie dielov stavebnic rôznych modelov lietadiel, lodí, železničné modely, domčeky, krajinky Odporučte mi vhodný laser.

Nábytok a bytové doplnky

– vyrezávanie nábytkových dielov, skrinky, ornamenty, nábytkové ozdoby Odporučte mi vhodný laser.

Obalový priemysel

– kusová výroba krabíc a obaov z kartónov a vlnitej lepenky, vložky do krabíc a kufrov z polyuretánovej peny Odporučte mi vhodný laser.

Obuv a spracovanie kože

– rezanie a gravírovanie dielov pre obuvnícky priemysl, módne doplnky z kože, suveníry, poťahy sedadiel aút a motoriek, gravírovanie kožených búnd Odporučte mi vhodný laser.

Odevy, Textil, Móda

– gravírovanie Denimu a jeansoviny, gravírovanie a rezanie textilu a textilných aplikácií, vyrezávanie vzorov do odevov, gravírovanie flisu, rezanie a gravírovanie filcu, technických textílii, orezávanie vyšitých vzorov Odporučte mi vhodný laser.

Pohrebníctvo

– gravírovanie náhrobných kameňov, mramorových dosiek, gravírovanie do urien s popolom, gravírovanie na truhly Odporučte mi vhodný laser.

Papier a tlač

– digitálny výsek – jemné vyrezávanie vzorov do papierov, rezanie obrysov vytlačených motívov pomocou CCD kamery laserom, vyrezávanie výsekových foriem, gravírovanie raznic Odporučte mi vhodný laser.

Pečiatky

– gravírovanie špeciálne pečiatkové gumy na výrobu pečiatkových štočkov, gravírovanie reliéfnych pečiatok zo špeciálneho plastu, rezanie pečiatkových podušiek na viacfarebné pečiatky Odporučte mi vhodný laser.

Signmaking a Reklama

– vyrezávanie plastického písma z akrylu, svetelné boxy, LED displaye, vývesné štíty, reklamné tabule, orientačné systémy, reklamné štítky, gravírovanie reklamných predmetov Odporučte mi vhodný laser.

Svetelné panely

-ponúkame jedinečné riešenie výroby svetelných LED panelov pomocou gravírovania špeciálnych rastrov na plexi s nasvietením pomocou LED pásov. Špeciálny SW + upravený laserový systém od firmy SEI  Odporučte mi vhodné riešenie.

Sklenené výrobky

– gravírovanie tabuľového skla, fotografické gravírovanie, gravírovanie pohárov, fliaš, sklenených plakiet, gravírovanie zrkadiel Odporučte mi vhodný laser.

Športové vybavenie

– gravírovanie skateboardov a snowboardov, rezanie plachiet pre windsurfing, gravírovanie špotrovej obuvi a oblečenia, Odporučte mi vhodný laser.

Strojársky priemysel – rezanie plechov

– rezanie plechov z ocele, antikoru, hliníka, mosadze a iných Odporučte mi vhodný laser.

Strojársky priemysel – značenie súčiatok a dielov

– značenie súčiastok, nástrojov a náradia v priemysle
Odporučte mi vhodný laser.

Šperky

– zákazkové gravírovanie prsteňov zvonku aj zvnútra, gravírovanie príveskov, hodiniek, darčekové krabičky Odporučte mi vhodný laser.

Trofeje, plakety

– gravírovanie plakiet z dreva, skla, plechu, akrylu, medaile, štítky na trofeje Odporučte mi vhodný laser.

Zbrane a poľovníctvo

– gravírování označení, ozdobné rytí do kovu, gravírovanie pažieb, nástenné trofeje Odporučte mi vhodný laser.

 

Výber podľa opracovaváneho materiálu


Vyberáme laser podľa toho,  aké materiály sa na ňom budú gravírovať alebo rezať.

ABS
Akryl – plexisklo
Drevo masív
Drevo – preglejka
Eloxovaný hliník
Keramika, Porcelán

Kovy – železné – oceľ, antikor, tvrdokov
Kovy – neželezné – hliník, mosadz, meď, titán, zliatiny

Korok
Koža

Mramor, žula, kameň
Papier
Plasty – Polystyrén, Polyethylén, PVC, Polyamid atd.
Sklo
Textil